top of page
Carnaval Turco

Carnaval Turco; 2002 yılında ufak çaplı bir ritm projesi olarak kuruldu. Kısa sürede bilinirliğini arttırarak yüksek enerjisi ve dinamik performanslarıyla adından söz ettiren bir topluluk haline geldi. 20 yılı aşkın sürede sayısız müzisyene ev sahipliği yapan ekip bugün Türkiye’nin en büyük ve başarılı Samba ritm topluluğu olarak yoluna devam ediyor.

 

Carnaval Turco profesyonel etkinliklerin yanı sıra sosyal aktivitelerde, yurtiçi ve yurtdışı festivallerde de boy göstermektedir. Bireysel ve kurumsal etkinliklerin yanı sıra sıradan bir haftasonu gününde Carnaval Turco ile karşılaşabilirsiniz!

 

Carnaval Turco, kendi eğitim ve çalışma sistemini geliştirmektedir. Profesyonel ve gönüllü eğitmenler eşliğinde topluluk sürekli olarak müzik kalitesini ve enerjisini üst düzeyde tutmaktadır.

 

Carnaval Turco, profesyonel ve gönüllü müzisyenlerden oluşmuş bir topluluktur. Katılım ve seçme süreçleri ile ilgili duyurulara sosyal medya veya web sayfamız aracılığı ile ulaşabilir, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz!

DOĞAN

DOĞAN

Mestre

CEM

CEM

Caixa - Repinique

BURAK

BURAK

Surdo

OĞUZHAN

OĞUZHAN

Caixa

SANEM

SANEM

Chocalho - Tamborim

DENİZHAN

DENİZHAN

Surdo

BURCU

BURCU

Tamborim

AYŞEGÜL

AYŞEGÜL

Chocalho

KAAN

KAAN

Tamborim + Surdo

SİNA

SİNA

Timba

YELİZ

YELİZ

Surdo

BURCU

BURCU

Caixa

OYA

OYA

Tamborim

HASAN

HASAN

Surdo

DAMLA

DAMLA

Tamborim

BALKAN

BALKAN

Caixa

Carnaval Turco was founded in 2002 as a small rhythm project. The group increased their awareness via their energy and dynamic performances and made an impression. Having hosted countless musicians in more than 20 years, the bateria today continues to progress as the biggest and most successful samba rhythm community.

 

Carnaval Turco appears in professional, as well as social events, and in national and international festivals. Do not be surprised if you see Carnaval Turco on a regular week-end, as well as in personal and corporate events!

 

Carnaval Turco develops their own education and rehearsal system. The bateria keeps its musical quality and energy at a high threshold with the help of professional and volunteering instructors.

 

Carnaval Turco is a community consisting of professional and volunteering musicians. Do not miss the latest announcements related to joining and approval processes on social media and our site! Contact us!

bottom of page